Przepis na zdrowie

Julita Bator, autorka bestselleru Zamień chemię na jedzenie w swojej najnowszej książce rozmawia z wybitnymi specjalistami na temat najpopularniejszych obecnie problemów, z jakimi zmagają się Polacy. Zarówno tych zdrowotnych, jak i psychologicznych czy rodzinnych.

Z Marią Wąszewską-Berlińską rozmawia o sposobach na bycie świadomym rodzicem, z drem n. med. Jakubem Bukowczanem porusza temat insulinoporoności, a z prof. dr hab. Jagodą Cieszyńską dyskutuje o dysleksji i prawidłowym rozwoju dzieci. To nie jedyni w tej książce eksperci, którzy udowadniają, że istnieją sprawdzone sposoby na zdrowe i komfortowe życie. 

Książka zawiera konkretne porady, ciekawe ćwiczenia i praktyczne lifehacki. Dowiemy się z niej, m.in:
– jak schudnąć bez efektu jojo,
– jak sobie radzić z insulinoopornością,
– jak pysznie jeść i wciąż być fit,
– jak podnieść libido,
– jak dbać o wzrok,
– jak pomóc dziecku radzić sobie z dysleksją,
– jak być świetnym rodzicem.

„Zmagając się z towarzyszącymi mojej rodzinie wieloma problemami, takimi jak: dysleksja, nadwaga, trudności dzieci z nauką i niewłaściwe zachowanie, bóle głowy i kręgosłupa, szukałam najlepszych lekarzy i rozwiązań. Przyznam, że nie zawsze było to łatwe, gdyż wsparcie szkoły czy lekarzy często okazywało się niewystarczające. W końcu jednak trafiliśmy na kompetentnych specjalistów, którzy zmienili nasze życie. Szukając rozwiązań, przekonałam się, że kluczową rolę odgrywa właściwa diagnoza. Znalazłam także innowacyjne i skuteczne metody, którymi dzielę się z czytelnikami” – podkreśla autorka.