Księżniczka Polinka

Na tej książce nikt nie zarabia… ta książka POMAGA!

Z przyjemnością informujemy, iż dzięki finansowemu wsparciu firmy ENERGA SA oraz ogromnemu zaangażowaniu wydawnictwa EKWITA wydaliśmy książkę „Księżniczka Polinka” (autor Sylwia Pangsy-Kania). Wszystkie osoby zaangażowane w wydanie książki, również autorka książki, zrzekły się swoich honorariów a całkowity dochód ze sprzedaży książki przeznaczony jest na realizację celów naszego Stowarzyszenia. Krótko mówiąc – wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na animiowanie działań na oddziałach onkologicznych.

Książka poświęcona jest pamięci małej Poli, która była radosną i dzielną dziewczynką. Pola marzyła, aby zostać księżniczką….. niestety przegrała z chorobą. Jednak przez 5 lat swojego życia zaraziła swoim uśmiechem i dobrym sercem dziesiątki ludzi, w tym także nas.

Księżniczka Polinka skierowana jest do dzieci chorych i do ich rodziców, najbliższych, a także do dzieci zdrowych, które w ten sposób mogą poznać problemy i radości swoich rówieśników, ucząc się przy tym wrażliwości, współczucia, bezinteresownej pomocy i czynienia dobra. Jej odbiorcami mogą być również wszyscy ludzie o dobrych sercach, którzy chcą pomóc chorym dzieciom – zarówno finansowo, jak i wspierając duchowo.